Wyciskarka wolnoobrotowa SSJBK 300 B2 to niezastąpione narzędzie w kuchni, które oferuje wiele korzyści dla zdrowia, wygody i różnorodności potraw. Oto dlaczego warto wybrać tę wyciskarkę do przygotowywania soków i innych przysmaków:

1. Zachowanie cennych składników odżywczych: Dzięki niskim obrotom wyciskarki, sok jest delikatnie oddzielany od owoców i warzyw, co minimalizuje proces utleniania i utraty składników odżywczych. Dzięki temu możesz cieszyć się sokami bogatymi w witaminy, enzymy i minerały.

2. Wyciskanie z twardych składników: Wyciskarka SSJBK 300 B2 radzi sobie nie tylko z miękkimi owocami, ale także z twardymi warzywami, takimi jak marchew, kapusta czy buraki. To oznacza większą elastyczność i możliwość tworzenia różnorodnych soków.

3. Przygotowywanie sorbetów: Wyciskarka umożliwia również przygotowanie orzeźwiających sorbetów z owoców. To fantastyczna opcja dla tych, którzy pragną zdrowszych deserów.

4. Duży otwór do owoców: Dzięki wyjątkowo dużemu otworowi (75 mm), można wyciskać soki z całych owoców, co znacznie przyspiesza proces przygotowywania soków.

5. Zamykana wylewka: Dzięki zamykanej wylewce soku, unikniesz kapania i rozlewania się soku podczas nalewania do szklanek.

6. Funkcja biegu wstecznego: Krótkotrwały bieg wsteczny pomaga w przypadku zablokowania składników, zapewniając płynny przebieg procesu wyciskania.

7. Stabilność i higiena: Cztery antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność wyciskarki podczas pracy. Dodatkowo, możliwość rozbierania wyciskarki na części ułatwia jej czyszczenie, a większość akcesoriów można umyć w zmywarce.

Wyciskarka wolnoobrotowa SSJBK 300 B2 to nie tylko doskonałe narzędzie do wyciskania soków, ale także wszechstronny pomocnik w przygotowywaniu zdrowych i pysznych dań. Jej parametry techniczne, materiał wykonania oraz dostępne akcesoria czynią ją praktycznym i użytecznym wyborem do Twojej kuchni.

SILVERCREST® KITCHEN TOOLS LINK DO SKLEPU299