New Balance Fresh Foam 1080 v12 Permafrost to flagowy model biegowy, który powraca w nowej, ulepszonej wersji, gotowy, by zadowolić nawet najbardziej wymagających biegaczy. Kombinacja doskonałego komfortu, wytrzymałości i innowacyjnych technologii czyni ten model godnym uwagi.

Cholewka buta została wykonana z solidnych materiałów syntetycznych oraz siateczki, co zapewnia trwałość i odpowiednią wentylację. Jednak to technologia Durable Water Repellency (DWR) stawia ten model na wyższym poziomie. Dzięki niej, woda nie ma szansy przeniknąć do wnętrza buta, a zamiast tego spływa swobodnie po powierzchni. To szczególnie przydatne w deszczowe dni lub na wilgotnych trasach.

Antybakteryjna wkładka OrthoLite® to gwarancja idealnego dopasowania stopy oraz trwałej wentylacji. Wiązanie buta zostało zastąpione przez specjalnie zaprojektowany ściągacz sznurowadeł, który znacząco ułatwia i przyspiesza proces wiązania nawet w rękawiczkach.

Wydaje się, że projektanci New Balance idealnie zrozumieli potrzeby biegaczy, którzy potrzebują buta do codziennego treningu. Ten model doskonale sprawdza się na twardych nawierzchniach, takich jak drogi, ścieżki czy asfalt. Zarówno osoby o stopie neutralnej, jak i supinującej, mogą cieszyć się komfortem i wsparciem, jakie oferuje Fresh Foam 1080 v12 Permafrost.

Podeszwa środkowa z lekkiej pianki Fresh Foam to esencja amortyzacji i energicznego odbicia. To tutaj skrywa się sekret niezwykłego komfortu, który pozostaje w harmonii z ochroną stawów. Co ciekawe, laserowe grawerowanie pianki Fresh Foam w podeszwie środkowej nie tylko zwiększa jej elastyczność, ale także redukuje wagę buta, co ma istotne znaczenie dla komfortu biegania na dłuższych dystansach.

Zewnętrzna podeszwa z gumy i pianki EVA jest nie tylko wytrzymała, ale także zapewnia doskonałą przyczepność i komfort podczas biegu. Odpowiednio zoptymalizowany bieżnik dodatkowo amortyzuje każdy krok i nadaje butom jeszcze większą sprężystość.

Technologie wykorzystane w modelu Fresh Foam 1080 v12 Permafrost, takie jak green leaf, DWR oraz OrthoLite®, świadczą o zaawansowanym podejściu marki New Balance do ekologii, wygody i funkcjonalności butów sportowych.

Waga buta, wynosząca 289.7 gram (rozmiar 42,5), jest zaskakująco niska jak na but o takich właściwościach. 8-milimetrowy drop wpływa na naturalność biegu, a dedykacja buta do codziennego treningu gwarantuje, że będziesz mógł cieszyć się jego zaletami nie tylko od święta.

Podsumowując, New Balance Fresh Foam 1080 v12 Permafrost to wyjątkowy but biegowy, który doskonale łączy komfort, wytrzymałość i zaawansowane technologie. To niezastąpiona propozycja dla każdego, kto szuka idealnego partnera do biegania na twardych nawierzchniach. Wersja v12 sprawia, że pokonywanie kolejnych kilometrów staje się efektywniejsze, bardziej komfortowe i prostsze, a przy tym cała recenzja została ubrana w elegancki biały kolor, który przyciąga uwagę i stanowi doskonałe uzupełnienie profesjonalnej odzieży sportowej.

LINK DO BUTÓW